Koronavirus - COVID-19

Naše nově formovaná skupina poradenských firem, jejíž jsme součástí, zřídila specializovanou pracovní skupinu, která koordinuje odbornou pomoc klientům celé skupiny při řešení právních, personálních, daňových, účetních, mzdových, oceňovacích, auditorských, finančních a dalších ekonomických otázek týkajících se situace způsobené COVID-19. Úkolem COVID-19 GT TASK FORCE je soustředit veškerou poradenskou kapacitu naší skupiny (více jak 300 odborníků) ke sdílení informací, návodů, postupů a řešení všech potřeb klientů.  

Skupina bude v první řadě k dispozici pro všechny partnery skupiny tak, aby všichni partneři a manažeři skupiny měli k dispozici všechny aktuální potřebné informace a návody. Komunikaci s klienty v otázkách týkajících se COVID-19 budou i nadále zajišťovat všichni partneři a manažeři.  V případě potřeby klientů je možné, aby se obraceli přímo i na členy této skupiny. Do skupiny COVID-19 patří následující zkušení partneři, pokrývající níže uvedené obory: 

  • Ivan Fučík – koordinace a informování klientů (Newsletter); Fučík & partneřiivan@fucik.cz
  • Veronika Odrobinová – obchodní, korporátní a pracovní právo; GT Legal, odrobinova@gtcz.cz 
  • David Pirner– ekonomické a finanční poradenství; GT Advisorypirner@gtcz.cz 
  • Zdeňka Svobodová – daně, procesní a daňové právo; GT Taxsvobodova@gtcz.cz 
  • Tomáš Brabenec – služby znalců – oceňování; Znalecký ústavbrabenec@gtcz.cz 
  • Petra Vaněčková – účetnictví, mzdy, personalistika, audit; Fučík & partneřivaneckova@fucik.cz

Programy podpory pro podnikatele související s COVID-19 najdete na webových stránkách naší partnerske kanceláře GT Advisory.

 

Přehled článků k 16. 04. 2020:

prehled.png

 

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace