Podnikové plánování - GIDE

Mějte své hospodaření pod kontrolou!

Naše služba podnikového plánování je tu pro Vás, když:

  • Potřebujete vylepšit svou hospodářskou situaci a nevíte jaké faktory nejvíce ovlivňují Vaše výsledky?
  • Potřebujete jako vlastník předat svému nástupci společnost a současně si chcete nechat vhodný nástroj k jejímu řízení – v rámci generační výměny?
  • Potřebujete dobře prodat společnost a podpořit své argumenty o prodejní ceně a její udržitelnosti?
  • Nacházíte se v procesu akvizice, restrukturalizace, konsolidace, a potřebujete se na výsledky transakce podívat dříve než proběhnou?
  • Potřebujete si nastavit systém včasného varování k eliminaci neočekávaných výsledků na konci účetního období? 

Mějte Vaše podnikání a finance pod kontrolou, řiďte efektivně své finance a plánujte, abyste se včas vyvarovali nepříjemným překvapením Vašeho podnikání.    

Podnikové plánování je dlouhodobý proces nastavení funkčního řídícího procesu k dosahování stanovených cílů podniku. Aby se plánování co nejvíce přiblížilo očekávané skutečnosti, musí podnik do svého plánování zohlednit řadu faktorů. Tyto faktory vychází z historických informací (finanční analýza dosavadních výsledků podniku), současného stavu (peněžní prostředky, možné zdroje financování a disponibilní zisk podniku) a z informací, které podnik očekává či by chtěl dosáhnout (predikce vývoje, růstu podniku, počet zaměstnanců, cenová politika aj.). Naši specialisté jsou Vám v této oblasti k dispozici.

K finančnímu plánování a modelování využíváme software GIDE - nástroj pro finanční modelování a plánování s jehož pomocí lze modely pro Vaše plánování a řídící procesy vytvářet. 

Naše společnost je partnerem společnosti GIDE. Rádi Vám pomůžeme ušít na míru pro Váš podnik ten správný model.

Naši specialisté v oboru

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace