Odborné vzdělávání zaměstnanců

Úspěšné firmy zřizují interní vzdělávací akademie, které buď sami organizují nebo jejich organizaci svěří do rukou profesionálů. Dle rozsáhlého průzkum společnosti Jobs.cz, považují 4/5 lidí celoživotní vzdělávání za dlouhodobě důležité pro své pracovní uplatnění. V České republice je nyní přeceňován zájem zaměstnanců o jazykové a počítačové kurzy, avšak budoucnost patří profesionálům ve svém oboru.  Komunikace v cizím jazyce a práce s počítačem se stává samozřejmostí.   

Firemní vzdělávání je třeba organizovat tak, aby pokrylo především potřeby firem a zároveň respektovalo rozvoj zaměstnanců na jejich pozicích a podporovalo jejich profesionální růst v rámci firmy.

Ve vzdělávání zaměstnanců se setkáváme s různými přístupy.  Zejména v oblasti účetnictví a daní je zvykem vysílat vybrané zaměstnance pouze na semináře daňových a účetních novinek. V těchto případech pak spoléháme pouze na základní i hlubší znalosti pracovníků účetního oddělení z jejich předcházejícího vzdělání a praxe. Každá společnost má ovšem svá specifika a ne vždy se uvnitř najde dost času a sil na interní vzdělávání účetních, nejen v oblasti podnikových specifik.

Proto svěřte tuto starost nám! Zaučování vašich zaměstnanců Vašimi odborníky „face to face“ je velmi drahé a personálně náročné. Pomůžeme vám identifikovat oblasti, ve kterých by bylo vhodné zaměstnance proškolit, a navrhneme takovou strukturu, která bude nejlépe odpovídat vašim potřebám.  Naši odborníci dané téma nejen vysvětlí, ale přiblíží i základní účetní (daňová) pravidla, na kterých je řešení vystavěno.

Kromě jednorázových akcí pro Vás můžeme sestavit i pravidelné průběžné vzdělávání účetních („Vaší akademii“), které bude obsahem i náročností odpovídat jejich pracovnímu zařazení.

Naše služby v oblasti firemních vzdělávacích programů

  • Konzultace a poradenství v oblasti vzdělávání.
  • Analýzy vzdělávacích potřeb.
  • Příprava vzdělávacích projektů.
  • Vedení tréninkových programů v uvedených tématických oblastech.
  • Pomoc při firemních akcích v rolích nezávislých moderátorů - facilitátorů.
  • Koučování jednotlivců i týmů.
  • Videotrénink přímo na pracovišti, rozbor autentických záznamů.
  • Vyhodnocení efektivity vzdělávání, zpětná vazba od lektorů a návrh dalšího rozvoje zaměstnanců.

Tématické celky

Tématické celky našich programů jsou variabilní. Semináře vždy sledují potřeby konkrétních lidí a firem, a proto jsou vždy jiné.

Na Vaše přání lze jako firemní kurz připravit jakékoliv téma uvedené v katalogu otevřených kurzů či naopak sestavit vzdělávací program přesně podle Vašeho přání. Do programu je možné zařadit i témata, která sice nejsou uvedena v katalogu, ale která díky svému širokému okruhu lektorů můžeme zajistit.

Objednávka služeb

Firemní kurz na míru můžete objednat u našich manažerů vzdělávacích projektů.

Poptat kurz

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace