Oddělení auditu a účetního poradenství v současné době tvoří 12 kvalifikovaných odborníků – auditorů, asistentů auditora a účetních specialistů – a vede jej Milan Pašek, který je jedním z partnerů naší společnosti. Milan kromě auditu a účetního poradenství zaštiťuje také oblast podnikového a transakčního poradenství.

Naši auditoři jsou zapsaní při Komoře auditorů České republiky a obvykle pracují spolu s asistenty v 2-3 členných týmech. Kromě statutárních auditů v souladu s českými předpisy, IFRS i US GAAP, zajišťují audity konsolidovaných účetních závěrek, ověření dotací a grantů, ověření vnitřního kontrolního systému, audity neziskového sektoru, due diligence a jiné ověřovací zakázky. Spolupracují také při forenzních auditech.

Účetní specialisté se pak zaměřují jak na „každodenní“ tak i expertní účetní poradenství. Jednou z oblastí jsou také Mezinárodní standardy účetního výkaznictví IFRS, poradenství při sestavení konsolidovaných účetních závěrek či zavádění účetních software. Naši účetní specialisté jsou také členy odborných organizací – Národní účetní rady, ACCA, Komory certifikovaných účetních nebo Výboru pro účetní výkaznictví při Komoře auditorů České republiky.

Zpráva o průhlednosti k 31.3.2015

Zpráva o průhlednosti k 31.3.2016

Naši specialisté v oboru

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace