Specifika účtování tržeb v e-shopu

Klimentská 10, Praha 1 19. březen 2019

Určeno: Seminář je určen především pro účetní a majitele e-shopů. Není určeno pro zástupce poradenských firem a advokátních kanceláří.

Cíl: Prodáváte prostřednictvím eshopu? A víte, ve kterém okamžiku účtovat o tržbě a tedy i ve kterém okamžiku bude tržba zdaněna? Náš tutoriál Vás seznámí se základními pravidly v oblasti vykazování tržeb u obchodních společností. Seminář není zaměřen na problematiku e-shopů fyzických osob.

Program semináře:

  • Okamžik účtování výnosů podle českých předpisů
  • Okamžik vystavení daňového dokladu z pohledu DPH
  • Je nutné zachytit nárok zákazníka na vrácení peněz v zákonné lhůtě?
  • Zamyšlení nad hospodářským rokem 

Čas: 9 - 12 hodin

Cena: 1.200,- Kč bez DPH

Pro studenty platí zvýhodněná cena počítaná jako 75% sleva z ceny tutorialu po zadání slevového kódu TSTUDENT19. Prosíme studenty, ať donesou na kurz potvrzení o studiu k nahlédnutí (stačí platný ISIC).

V ceně semináře je zahrnuto malé občerstvení.

Jak se přihlásit

noviny.png

Pomocí online formuláře ZDE

Přednášející

Alice Šrámková

Alice Šrámková

Daňový poradce a účetní specialista pro oblast IFRS

Alice Šrámková je daňovou poradkyní zapsanou  u Komory daňových poradců ČR. Je členkou Národní účetní rady a Komory certifikovaných účetních. V rámci účetního poradenství se zaměřuje zejména na poradenství při aplikaci Mezinárodních standardů…
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace