Daňová kontrola a daňové spory - Jak se na ně připravit a (pokud možno) neprohrát

JŠK, Ovocný trh 573/12, Praha 1, páté patro, vchod uprostřed Pánské pasáže 15. únor 2018
Daňová kontrola a daňové spory - Jak se na ně připravit a (pokud možno) neprohrát

POZOR: Kapacita semináře byla již naplněna. O novém termínu budete včas informováni. Pro registraci pište na e-mail tutorial@fucik.cz.

 

Advokátní kancelář JŠK & Fučík a partneři Vás srdečně zvou na seminář.

Seminář se uskuteční ve čtvrtek 15. února od 9.00 do 12.00 v JŠK, Ovocný trh 573/12, Praha 1, páté patro, vchod uprostřed Pánské pasáže.

Cena: 1.200,- Kč bez DPH

 

Program:

 • pravděpodobnost daňové kontroly je každým rokem vyšší
 • většina firem nemá prakticky žádné zkušenosti
 • daňová kontrola může mít značné finanční i trestně-právní následky
 • víte:
  • jak minimalizovat riziko, že kontrola vůbec nastane?
  • jak se v případě kontroly zachovat?
  • které informace poskytovat a které ne?
  • jak se proti doměření daně či nečinnosti efektivně bránit?
  • jak minimalizovat riziko trestní odpovědnosti?

 

Na semináři Vás formou dvou případových studií provedeme procesem daňové kontroly od začátku do konce, včetně všech opravných prostředků a žalob. Prozradíme Vám řadu praktických tipů - například jak se efektivně bránit, když se správcem daně nesouhlasíte nebo jak snížit výši úroku, který budete muset zaplatit v případě neúspěchu v dlouho trvajícím sporu.

 

Přednášející:

Ivan Fučík, Fučík a partneři

Ivan Fučík je auditorem a daňovým poradcem. Vystudoval VŠE v Praze. Ivan Fučík získal zkušenosti několikaletou praxí u poradenských společností působících v rámci tzv. „velké pětky“, z toho více než jeden a půl roku v zahraničí a více než jeden a půl roku v pozici partnera. Více jak 20 let je společníkem a partnerem poradenské společnosti Fučík & partneři, s.r.o. Je členem sekce Komory daňových poradců pro oblast zdanění právnických osob. K jeho specializacím patří mezinárodní daňové plánování a uplatnění smluv o zamezení dvojího zdanění, problematika transferových cen. Je autorem knihy Daňové aspekty podnikání v koncernu a více než stovky článků a publikací.

 

Roman Kramařík, JŠK

Roman je partnerem JŠK. Věnuje se síťovým odvětvím, dopravě, hospodářské soutěži a regulaci. Je aktivním rozhodcem a jako advokát zastupoval řadu věcí u soudů i správních orgánů a u Evropské komise. Roman je spoluautorem komentáře k občanskému zákoníku (Wolters Kluwer / ASPI) a předsedou redakční rady komunitního portálu www.obczan.cz.

 

Jak se přihlásit

 

noviny.png

Pomocí online formuláře ZDE

 

 

Přednášející

Ivan Fučík

Ivan Fučík

Daňový poradce, auditor | Partner, jednatel společnosti

Ivan Fučík je daňový poradce, auditor a jednatel společnosti Fučík & partneři. Od roku 1989 pracuje v oblasti poradenství a specializuje se na mezinárodní daňové poradenství a vytváření daňových struktur. V rámci širšího zaměření se zabývá…
Roman Kramařík

Roman Kramařík

Právník

JUDr. Roman Kramařík, Ph.D. je partnerem JŠK. Věnuje se síťovým odvětvím, dopravě, hospodářské soutěži a regulaci. Je aktivním rozhodcem a jako advokát zastupoval řadu věcí u soudů i správních orgánů a u Evropské komise.
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace