Semináře a akce

Naše společnost nabízí všem zájemcům o daňové a auditorské služby možnost zúčastnit se našich seminářů, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější posluchač.

Tutorial

Tutorial_logo_RGB_72dpi_velké.jpgTutorial jsou pravidelná vzdělávací setkání, která navazují na naši každodenní práci. Jednotlivá témata jsou garantována našimi odborníky z řad daňových a účetních specialistů a poradců. Prostřednictvím Tutorialu bychom s Vámi rádi sdíleli získané zkušenosti a vytvářeli přidanou hodnotu k našim poradenským službám.

V případě dotazů jsme Vám k dispozici na telefonním čísle +420 296 578 300 nebo na emailové adrese tutorial@fucik.cz.

Odběr přehledu plánovaných seminářů

Naše kurzy jsou kapacitně omezeny, a proto doporučujeme odebírat novinky týkající se Tutorialu formou elektronického newsletteru, který vychází jednou měsíčně. Stačí si jen zaregistrovat svůj e-mail a zaškrtnout preferenci "Tutorial - semináře a školení".

Více informací

Odborné vzdělávání zaměstnanců na zakázku

Pomůžeme vám identifikovat oblasti, ve kterých by bylo vhodné zaměstnance proškolit, a navrhneme takovou strukturu, která bude nejlépe odpovídat vašim potřebám. Naši odborníci dané téma nejen vysvětlí, ale přiblíží i základní účetní (daňová) pravidla, na kterých je řešení vystavěno.

Více informací 

Vzhledem k aktuální situaci ohledně epidemie COVID-19 v ČR Vám v souladu s pokyny a nařízeními Ministerstva zdravotnictví a Vlády ČR nabízíme pouze semináře s konáním od 20. dubna 2020. Dojde li ke zpřísnění restrikcí v době konání semináře, nabídneme Vám náhradní termín konání nebo Vám vrátíme uhrazené prostředky v plné výši.

Nejbližší akce

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace