Změny ve společnosti Fučík & partneři

24. září 2018

Novým partnerem společnosti se stala Petra Vaněčková. Petra ve společnosti pracuje již 15 let a vede svůj tým v daňovém oddělení. Zároveň je garantem externích i interních vzdělávacích akcí, které jsou nedílnou součástí firemní kultury. Je současně daňovou poradkyní i auditorkou. Její specializací jsou projekty komplexního účetního a daňového poradenství, zejména transakční poradenství, fúze a akvizice společností.

Současně má společnost nové manažerky.

Oddělení finanční účtárny se rozdělilo na tři týmy, které vedou nové manažerky podle svých specializací. Pavlína Valešová se specializuje na implementaci programu Helios a příslušné technické řešení souvisejících nastavení. Kromě toho se podílí na přípravě a kontrole účetních závěrek a reportingových výstupů a také se zabývá optimalizací procesů u sdíleného účetnictví. Petra Čechová se věnuje účetnictví v účetním programu 6K včetně jeho implementace a souvisejícímu účetnímu poradenství. Petra je garantem pro silniční daň. V rámci svého dosavadního působení spolupracovala s klienty napříč obory a odvětvími v různých softwarech. Jana Kozlerová se zaměřuje na  projekty převzetí, nastavení a vedení účetní agendy a účetní poradenství s vazbou na implementaci programu SAP. Zajišťuje rovněž technické řešení nastavení software.

V daňovém oddělení vede svůj tým Šárka Veselá. Šárka je odborníkem na zdanění fyzických osob, zaměstnanců i podnikatelů, sociální zabezpečení a zdravotní pojištění včetně jejich mezinárodních aspektů a pracovní právo.

Všem jmenovaným gratulujeme a přejeme úspěšné působení v nové pozici.

V případě dotazů nás kontaktujte

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace