Publikace

Fučík & partneři, s. r. o., působí již dlouho v oblasti daní, účetnictví, auditu a dalšího poradenství. Za tu dobu jsme si uvědomili, že tato oblast se stala velice zrádnou jak k řadovým občanům, tak i k firmám. Toto odvětví je ve světě velice aktuální a pro Českou republiku stále ještě velice mladé. A nejen my stále objevujeme nová zákoutí tohoto sektoru. Nezkušenost a hledání správného řešení vedou k častým, ale nutným změnám v zákonech. Bohužel kvůli rozsahu a frekvenci legislativních úprav se z tohoto odvětví stává velice náročná, komplikovaná a zamotaná záležitost, kde se včerejší skutečnost může zásadně lišit od té dnešní.

Fučík & partneři, s. r. o., jsou si vědomi tohoto problému. S různými ekonomicky zaměřenými médii spolupracujeme na aktuálních zprávách, které perfektně a včas mapují okamžité změny v legislativě či případně ty do budoucna plánované. Naši lidé, nejlepší odborníci v oboru, tato témata pečlivě rozebírají a snaží se docílit toho, aby si každý klient přišel na své, pochopil jednoznačně svou situaci nebo se případně dotázal na daný problém, o kterém si v našich novinkách a odborných článcích četl.

Mimo novinky a zajímavá témata z oblasti daní, účetnictví, podnikání, audit atp. publikují Fučík & partneři, s. r. o., i knižní tituly, které rozebírají tato odvětví podrobně. Tyto knihy jsou Vám k dispozici v českých knihkupectvích a v internetových obchodech.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace