Klienti

Velká většina našich klientů jsou mezinárodní koncerny a zahraniční společnosti, které umístily část svých podnikatelských aktivit do České republiky.

K našim klientům patří kromě zahraničních společností (německy a anglicky mluvících) resp. jejich dceřiných společností, které podnikají na území České republiky i mnoho českých firem. Našimi klienty jsou i společnosti s vedoucím postavením na trhu v České republice. Některé z nich jsou kótovány na burze v zemích svého původu.

My rosteme společně s našimi klienty. Jejich úspěch je i naším úspěchem. Poskytnutí reference našimi klienty považujeme za známku jejich spokojenosti.

Naší specializací je komplexní poradenství zahraničním společnostem, které se rozhodli podnikat v České republice. Naši specialisté s tím mají dlouholeté zkušenosti. Velice úzce při tom spolupracujeme s našimi zahraničními kolegy, s právníky, znalci a notáři. Naším úkolem je rozumět Vašemu podnikání.

K naší obchodní politice nepatří zveřejňování jmen našich klientů, proto uvádíme po dohodě jen některá. V případě, že budete mít zájem o referenci a kontakt, rádi Vám ho po předchozí domluvě s klientem sdělíme.

Kromě jiných poskytujeme nebo jsme poskytovali poradenství následujícím klientům:

  • Linde + Wiemann CZ, s.r.o. - subdodávky pro automobilový průmysl
  • AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
  • Raychem HTS s.r.o. - montáž kabelovýh spojů
  • Unimills, a.s.
  • Slovenské elektrárne, a.s.
  • Tesco, Seznam, Čez a celá řada dalších

Poradenské služby, které našim klientům poskytujeme v oblasti účetnictví, auditu a daňového, transakčního a podnikového poradenství, zohledňují specifika odvětví, ve kterém klient působí. Naše poradenství přizpůsobujeme jeho individuálním potřebám.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace