Finanční účetní

Hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici finanční účetní.

Pracovní náplň

Náplní práce je zpracovávání a kompletace účetních dokladů a jejich zadání do účetního systému.

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci
  • aktivní přístup k řešení úkolů
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost práce na PC (zejména Excel)
  • znalost Heliosu, SAP nebo 6K výhodou
  • nástup možný podle dohody

Nabízíme

  • práci v poradenské společnosti
  • zaučení, interní vzdělávání, pružná pracovní doba
  • možnost profesního a osobnostního růstu
  • přátelský kolektiv

V případě zájmu vyplňte následující formulář a do přílohy přiložte strukturovaný životopis. Do pole "Vaše zpráva" uveďte, proč máte o tuto pozici zájem a jaká je Vaše motivace pracovat pro společnost Fučík & partneři, s.r.o.

Přejeme hodně úspěchů a děkujeme za Váš zájem.

Kontaktní formulář