Finanční účetní

Hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici finanční účetní.

Pracovní náplň

Od pozice finančního účetního očekáváme zpracovávání a kompletaci účetních dokladů a jejich správné zadání do účetního systému. Finanční účetní musí být také schopný vykomunikovat s klientem případné nedostatky v dokumentaci, dále klienta informovat o jeho povinnostech a případně ho zastupovat při jednání s úřady a ostatními institucemi.

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání

  • výborné komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci

  • aktivní přístup k řešení úkolů

  • znalost anglického nebo německého jazyka

  • znalost práce na PC (zejména Excel)

  • znalost Heliosu nebo 6K výhodou

  • praxe nutná

  • nástup možný podle dohody

Nabízíme

  • práci na HPP v poradenské společnosti

  • zaučení

  • možnost profesního a osobnostního růstu

  • přátelský kolektiv

V případě zájmu vyplňte následující formulář a do přílohy přiložte strukturovaný životopis. Do pole "Vaše zpráva" uveďte, proč máte o tutu pozici zájem a jaká je Vaše motivace pracovat pro společnost Fučík & partneři, s.r.o.

Přejeme hodně úspěchů a děkujeme za Váš zájem.

Kontaktní formulář