Asistent/ka daňového poradce

33_image_IMG_19612.jpg

O Fučík & partneři, s.r.o.

Jsme poradenskou společností působící v České a Slovenské republice na poli auditu a daňového poradenství více než 20 let. Jsme součástí mezinárodní sítě poradenských firem LeitnerLeitner, se kterými úzce spolupracujeme. Zabýváme se mj. auditem, daňovým poradenstvím, poradenstvím při akvizicích a fúzích, podnikovým a transakčním poradenstvím. Poskytujeme externí účetní poradenství, jak v rámci české legislativy, tak dle mezinárodních účetních rámců – IFRS/US GAAP.

Právě teď hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka daňového poradce.

Pracovní náplň

Od pozice zájemců na tuto pozici budeme vyžadovat rešerše literatury dle zadání daňového poradce, pomoc s identifikací daňových problémů u klientů, asistence daňovému poradci při konzultacích pro klienty, zpracování daňových přiznání, zpracování a podávání žádostí o vrácení DPH, zpracování registračních formulářů, a to včetně změnových, komunikace s úřady a zpracování elektronických hlášení Intrastat

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • praxe v oboru výhodou
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem, NJ výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • komunikační schopnosti, v rámci týmu i ve vztahu ke klientům
  • organizační schopnosti
  • analytické myšlení a dobré vyjadřovací schopnosti
  • pečlivost a důslednost
  • samostatnost v řešení problémů
  • flexibilitu
  • zodpovědnou osobnost

Nabízíme

  • přátelský kolektiv
  • práci v moderních kancelářích na Praze 1
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na externí vzdělávání
  • pravidelné interní vzdělávání
  • možnost občerstvení na pracovišti
  • práci na HPP v poradenské společnosti
  • zaučení
  • možnost profesního a osobnostního růstu

V případě zájmu vyplňte následující formulář a do přílohy přiložte strukturovaný životopis. Do pole "Vaše zpráva" uveďte, proč máte o tutu pozici zájem a jaká je Vaše motivace pracovat pro společnost Fučík & partneři, s.r.o.

Přejeme hodně úspěchů a děkujeme za Vás zájem.

Kontaktní formulář