Asistent auditora

Náplň práce

  • účast na auditorských zakázkách
  • účast na projektech podnikového/transakčního poradenství
  • účetní poradenství a zpracování písemných odborných stanovisek klientům/vedení účetnictví

Nabízíme

  • přátelský kolektiv
  • práci v moderních kancelářích na Praze 1
  • zajímavou a zodpovědnou práci na plný pracovní úvazek
  • zázemí stabilní společnosti s mezinárodní působností
  • možnost kontinuálního odborného vzdělávání
  • podpora profesního růstu, získání nových odborných znalostí
  • možnost podpory při získání auditorského oprávnění Komory auditorů ČR
  • podpora jazykového vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • a další benefity.

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost účetních a daňových předpisů
  • aktivní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
  • znalost práce na PC, zejm. znalost MS Office
  • dobré komunikační schopnosti
  • logicko-analytické dovednosti
  • pečlivost a důslednost
  • samostatnost v řešení problémů
  • flexibilitu
  • profesionální vystupování
  • zodpovědnou osobnost

Kontaktní formulář