Finanční účetní

33_image_IMG_19612.jpg

O Fučík & partneři, s.r.o.

Jsme poradenskou společností působící v České a Slovenské republice na poli auditu a daňového poradenství více než 20 let. Jsme součástí mezinárodní sítě poradenských firem LeitnerLeitner, se kterými úzce spolupracujeme. Zabýváme se mj. auditem, daňovým poradenstvím, poradenstvím při akvizicích a fúzích, podnikovým a transakčním poradenstvím. Poskytujeme externí účetní poradenství, jak v rámci české legislativy, tak dle mezinárodních účetních rámců – IFRS/US GAAP.

Právě teď hledáme vhodného kandidáta na pozici finanční účetní.

Pracovní náplň

Od pozice finančního účetního očekáváme zpracovávání a kompletaci účetních dokladů a jejich správné zadání do účetního systému. Finační účetní musí být také schopný vykomunikovat s klientem případné nedostatky v dokumentaci, dále klienta informovat o jeho povinnostech a případně ho zastupovat při jednání s úřady a ostatními institucemi.

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • výborné komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci
  • aktivní přístup k řešení úkolů
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost práce na PC (Microsoft Office)
  • nástup možný podle dohody

Nabízíme

  • přátelský kolektiv
  • práci v moderních kancelářích na Praze 1
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na externí vzdělávání
  • pravidelné interní vzdělávání
  • možnost občerstvení na pracovišti
  • práci na HPP v poradenské společnosti
  • zaučení
  • možnost profesního a osobnostního růstu

V případě zájmu vyplňte následující formulář a do přílohy přiložte strukturovaný životopis. Do pole "Vaše zpráva" uveďte, proč máte o tutu pozici zájem a jaká je Vaše motivace pracovat pro společnost Fučík & partneři, s.r.o.

Přejeme hodně úspěchů a děkujeme za Vás zájem.

Kontaktní formulář