Historie

Naši poradenskou kancelář jsme založili v roce 1995. Od počátku jsme nabízeli poradenské služby, audit, daňové poradenství, účetnictví a mzdy. Naše praxe začala daňovými přiznáními drobných živnostníků a čtyř větších klientů. O tři z nich se staráme dodnes, tedy více než 15 let. To byla startovací linie. Složení kanceláře tehdy tvořil auditor, daňový poradce a účetní na půl úvazku. Začínali jsme z ničeho – ale bez úvěrů, bez dluhů. S jedním počítačem, pak s dvěma, s jedním faxem a malou kanceláří. Nicméně podstatu jsme vždy viděli v růstu. Od roku 1995 jsme rostli, postupně a stabilně. Naše poradenství jsme vždy poskytovali v cizích jazycích (němčina, angličtina, ruština). V průběhu let přicházeli noví klienti, noví kolegové, zvyšoval se obrat, stěhovali jsme se do větších kanceláří. Rostli jsme a rosteme společně s našimi klienty. Ti k našemu růstu přispívali a přispívají i referencemi k dalším klientům. Reference platí za nejlepší reklamu.

Velkému počtu našich zahraničních klientů asistujeme od okamžiku založení jejich společnosti v České republice. A pak je to rutina, založení firmy, zavedení účetnictví, přihlášení zaměstnanců, daňové poradenství, daňová přiznání. Problémy měli a mají zahraniční společnosti hodně podobné.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace