Mezinárodní spolupráce

Naše společnost Fučík a partneři se stává součástí skupiny Grant Thornton

České společnosti z poradenské skupiny Grant Thornton, Fučík a partneři a většina bývalých tuzemských firem ze skupiny BDO se dohodly na spojení. Od dubna letošního roku působí na českém trhu pod globální značkou Grant Thornton. Vznikla tak pátá největší a nejrychleji rostoucí poradenská skupina v České republice s obratem přes 750 milionů korun, která zaměstnává více než 500 odborníků z oblastí daní, auditu, účetnictví, manažerského poradenství, IT poradenství, práva, ekonomického znalectví a oceňování a zpracování mezd. Cílem nově vzniklého silného hráče je rozpohybovat současné stojaté vody trhu poradenských firem.

V novém holdingu Grant Thornton Czech Republic a.s. se spojují Grant Thornton Advisory, Grant Thornton Valuation, Grant Thornton Tax & Accounting, Grant Thornton Audit, dále společnost Fučík & Partneři a firmy dříve vystupující ve skupině BDO, nyní pod značkou GT TAX, GT Appraisal services – Znalecký ústav a GT Accounting & Payroll. Všechny firmy se již na podzim tohoto roku sestěhují do nových společných kanceláří.

Více informací naleznete v tiskové zprávě:

GT_tiskovaZprava_CZ_page_001.jpg

GT_tiskovaZprava_CZ_page_002.jpg

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace