O nás

Od roku 1995 působíme na poli daňového poradenství a auditu. Svým klientům nabízíme mnohaleté zkušenosti podnikového poradenství. Pořádáme vzdělávací semináře na témata z daňového prostředí. Účastníme se odborných konferencí a diskuzí. A dále se specializujeme na řízení lidských zdrojů a outsourcing mzdového a finančního účetnictví.

KDO JSME

Jsme poradenská společnost, která svým klientům pomáhá rozvíjet jejich aktivity již 20 let, a to v oblastech účetnictví, mezd, daní, auditů a podnikového poradenství. Mimo běžné zpracování účetních dokladů a vedení mzdové agendy, sestavení daňových přiznání k dani z příjmů právnických a fyzických osob, dani z přidané hodnoty apod. se zaměřujeme na rozmanité projekty, které Váš podnikatelský život přináší. Věříme, že naše služby Vám umožní soustředit se na hlavní předmět podnikání.

KDY OSLOVIT PORADCE

Situací pro oslovení poradenské společnosti je nesčetně, pro příklad uvádíme alespoň některé z případů, kdy jsme Vám rádi k dispozici:

  • Jste finanční ředitel a potřebujete pomoc s finanční analýzou nebo interpretací položek státních výkazů včetně informací a zkušeností s obvyklostí položek na trhu?
  • Jste investor a potřebujete prověřit účetní a daňová rizika potenciálního akvizičního cíle nebo pomoci s jeho vyhledáním a oslovením?
  • Jste minoritní akcionář a zajímá Vás nezávislý názor odborníka na účetní závěrku společnosti?
  • Ohlásila se Vám kontrola z finančního úřadu a potřebujete asistenci zkušeného daňového poradce?
  • Splnila Vaše společnost kritéria povinného auditu nebo povinné konsolidace?
  • Chcete založit novou společnost?
  • Máte pocit, že vnitřní kontrolní procesy nefungují správně?
  • Nejste si jistí, že plníte veškeré zákonné požadavky české legislativy?
  • Je Vaše mateřská společnost v zahraničí a vyžaduje specifické reporty či konverzi účetních dat do jiné legislativy?
  • Potřebujete proškolit Vaše účetní oddělení?

PROČ MY

Poradenských společností je široká škála, jaký je tedy důvod spolupracovat s námi? Jsme schopní zajistit komplexní flexibilní poradenství na velmi vysoké úrovni. Chceme, aby náš klient získal veškeré potřebné poradenské služby na jednom místě a od odborníků, kteří na sobě neustále pracují, vzdělávají se a mají přehled v aktuálním dění. My zodpovídáme za naše poradenství, Vy za Vaše rozhodnutí. Vnímáme přání a požadavky našich klientů. Chceme u toho být s Vámi.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace