Newsletter

Píšeme o všem zajímavém, s čím se v naší poradenské praxi setkáváme. Informujeme o aktuálních daňových a účetních problémech. Poskytneme Vám konkrétní informace a užitečné rady a to nejen formou článků, ale i  formou seminářů a jiných setkání.

F&P Info

Newsletter F&P Info je nástupcem předchozího časopisu společnosti Fučík & partneři, s.r.o. Finanční management, který naše společnost vydávala spolu s vydavatelstvím Economia řadu let. V newsletteru naleznete úryvky a odkazy na nejnovější články a novinky od našich odborníků v oblasti daňového poradenství, auditu, účetnictví a mezd.

Ukázka

Odesíláme každých 14 dní s přestávkami v létě a v zimě. Ve zkrácené verzi vychází i v německém a anglickém jazyce.

F&P Tutorial

Newsletter F&P Tutorial je pozvánkou na pravidelná vzdělávací setkání, která navazují na naši každodenní práci. Naleznete zde přehled všech plánovaných termínů seminářů Tutorial, ale také i odkazy na ostatní akce, které společnost Fučík & partneři, s.r.o. pořádá nebo sponzoruje.

Ukázka

Odesíláme jednou měsíčně vždy před začátkem jara a podzimu.

Registrace k Newsletteru

Pro registraci je nutné uvést Vaši e-mailovou adresu zde na našich webových stránkách nebo na tomto odkaze vyplnit požadované údaje.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace